Ootame Sind Tartu südalinna rahvarohkeimal tänaval

Kesklinna Keskus on laia valikut kauplusi, teenuseid ja meelelahutusasutusi koondav kaubanduskeskus Tartu südames.

Uue sisu ja vormiga Kesklinna Keskus avati 2013. aasta kevadel. Keskusest leiab mitmeid ainulaadseid kauplusi ja professionaalseid teenusepakkujaid. 

Kaasaegses Kesklinna Keskuses paikneb Eesti suurim spordiklubi MyFitness, mis pakub hästivarustatud jõusaali kõrval rohkeid rühmatreeninguid ning personaalset treeningnõustamist. 

Keskuse esimesel korrusel asuvad Mini-Rimi kauplus, kust leiab iga päev värskeimad toidu- ja tarbekaubad, ja Tartu ainus Biomarket, mis pakub laia valikut mahekaupu ja ökotooteid.

Tartu kaasaegseim spordibaar Lucky Loore, üks linna parimaid lillepoode Mardi Lilled, salong ILUtasku, Omniva pakiautomaat, linna moodsaim burgerirestoran Viru Burger, mitmed restoranid ja teised Kesklinna keskuse ostukohad on südalinna rahvarohkeimast tänavast vaid paari sammu kaugusel.

Oleme ajalooline ostukoht

Varasemalt Kaubahalli nime kandnud Küüni ja Ülikooli tänava vahele jääv kaubanduskeskus on Tartu kesklinnas tegutsenud 1980. aastatest. Kesklinna Keskus asub ajaloolise Promenaadi tänava kohal, mis oli kunagi Tartu linna rahvarohkeim äritänav.

Kesklinna Keskuse fassaadile on värske ilme andnud arhitekt Peeter Pere, kes lõi keskuse Küüni tänava poolsele küljele palju kõneainet tekitanud värvilise klaasfassaadi. 

Oleme osa Estiko Grupist

Kesklinna Keskus kuulub Estiko Gruppi, mis on Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp. 

Estiko peamised tegevusalad on kinnisvara arendamise ja haldamise kõrval pakendite ja pakkematerjalide tootmine, majutusteenuste pakkumine ja energiatootmine. 

Estiko Gruppi kuuluvad näiteks Estiko-Plastar, Tasku keskus, Sisustus E Kaubamaja, Dorpati hotell ja restoran, Lydia hotell, Estiko Energia ning paljud teised ettevõtted.

Estiko Grupis on teema-aastate traditsioon, et saaksime uusi teadmisi, kogemusi ja igakülgselt areneda nii indiviididena kui ettevõttena. 2024 on Estiko Grupis kultuuriaasta, mis tähendab, et pöörame senisest rohkem tähelepanu enda kultuurilisele harimisele ning naudime kultuurset meelelahutust.