Ootame Sind Tartu südalinna rahvarohkeimal tänaval

Kesklinna Keskus on laia valikut kauplusi, teenuseid ja meelelahutusasutusi koondav kaubanduskeskus Tartu südames.

Uue sisu ja vormiga Kesklinna Keskus avati 2013. aasta kevadel. Keskusest leiab mitmeid ainulaadseid kauplusi ja professionaalseid teenusepakkujaid. 

Kaasaegses Kesklinna Keskuses paikneb Eesti suurim spordiklubi MyFitness, mis pakub hästivarustatud jõusaali kõrval rohkeid rühmatreeninguid ning personaalset treeningnõustamist. 

Keskuse esimesel korrusel asuvad Mini-Rimi kauplus, kust leiab iga päev värskeimad toidu- ja tarbekaubad, ja Tartu ainus Biomarket, mis pakub laia valikut mahekaupu ja ökotooteid.

Tartu kaasaegseim spordibaar Lucky Loore, üks linna parimaid lillepoode Mardi Lilled, salong ILUtasku, Omniva pakiautomaat, hubane kohvik Pagaripoisid, mitmed restoranid ja teised Kesklinna keskuse ostukohad on südalinna rahvarohkeimast tänavast vaid paari sammu kaugusel.

Oleme ajalooline ostukoht

Varasemalt Kaubahalli nime kandnud Küüni ja Ülikooli tänava vahele jääv kaubanduskeskus on Tartu kesklinnas tegutsenud 1980. aastatest. Kesklinna Keskus asub ajaloolise Promenaadi tänava kohal, mis oli kunagi Tartu linna rahvarohkeim äritänav.

Kesklinna Keskuse fassaadile on värske ilme andnud arhitekt Peeter Pere, kes lõi keskuse Küüni tänava poolsele küljele palju kõneainet tekitanud värvilise klaasfassaadi. 

Kesklinna Keskuse sisemust kaunistavad ajaloolase Andres-Teet Merisalu välja valitud ajaloolised fotod vanast Tartu linnast.

Oleme osa Estiko Grupist

Kesklinna Keskus kuulub Estiko Gruppi, mis on Eesti kapitalil põhinev peamiselt Tartus tegutsevate ettevõtete grupp. 

Estiko peamised tegevusalad on kinnisvara arendamise ja haldamise kõrval pakendite ja pakkematerjalide tootmine, majutusteenuste pakkumine ja energiatootmine. 

Estiko Gruppi kuuluvad näiteks Estiko-Plastar, Tasku keskus, Sisustus E Kaubamaja, Dorpati hotell ja restoran, Lydia hotell, Estiko Energia ning paljud teised ettevõtted.

2021 on Estiko Grupis roheliste tegude aasta

Oleme Estikos lähtunud rohelisest maailmavaatest juba viimased kümmekond aastat, kuid roheliste tegude aasta raames tegutseme senisest veelgi teadlikumalt, et anda oma panus elamisväärse elukeskkonna säilimisse.

Pühendame terve aasta jätkusuutliku mõtteviisi arendamisele ja teeme nii individuaalselt, meeskondades kui ka ettevõtetena suuremaid ja väiksemaid rohelisi tegusid. Näiteks parandame jäätmete sorteerimise võimalusi töökohtadel ja Estiko objektidel, kasutame rohkem rohelist energiat, kutsume ellu uusi koostööprojekte, taaskasutame rohkem, tarbime vähem ja hoiame elurikkust tuues Lydia hotelli katusele mesilased.

Aasta jooksul valmib ka Estiko Grupi jätkusuutlikkuse strateegia, mis hõlmab endas kontserni ja selle ettevõtete kestliku arengu põhimõtteid, pikaajalisi eesmärke ja visiooni tulevikuks.